poniedziałek, 29 września 2014

Celinki

Moje drogie szyjące oto kolejne ogłoszenie!

Odezwała się do nas Pani Celina J. organizatorka akcji szycia poduszek „Celinek” metoda patchworku dla dzieci będących pod opieką  hospicjów jak również dla ich rodzeństwa. Dotychczas uszyte poduszki otrzymały dzieci i osoby starsze w Elblągu, Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, £odzi, Krakowie, Wrocławiu, Toruniu itp.
Pod poniższym linkiem znajdują się zdjęcia zrealizowanych już prac oraz zdjęcia ze spotkań organizowanych w innych miastach:
https://plus.google.com/photos/111225337885388064307/albums?banner=pwa


Organizatorka spotkania - Pani Celina wraz koleżanką przybędą do nas aż z Elbląga i przywiozą ze sobą aplikacje (tzw. środki do szycia)

Zapraszamy więc dobre i chętne do pracy duszyczki na wspólne szycie paneli do patchworkowych Celinek dla chłopców i dziewczynek!
- spotkanie 4.10.2014
- ul. Górecka 1 - siedziba ENEA
- start o godz. 10.00 (bywa, że i do 18)
- w miarę możliwości przynosimy własne materiały
- kto może zabiera swoją maszynę (osoby bez maszyny będą wspierać szyjące prasowaniem, pruciem, robieniem kawy czy herbaty:))
- potrzebne też będzie żelazko, spryskiwacz, deska do prasowania, przedłużacze, własne kubki do kawy/herbaty, jakieś przekąski do wspólnej puli na podreperowanie sił do pracy
Zainteresowanych spotkaniem prosimy wpisywać się poniżej lub zgłaszać bezpośrednio do Szycie u Koty, która jest w kontakcie z P.Celiną i która przekaże imiona obecnych na spotkaniu osób w celu przygotowania tzw. wizytówek z imionami.

2 komentarze: