czwartek, 3 kwietnia 2014

II Wyzwanie Szyciowe

Po podsumowaniu I Wyzwania Szyciowego czas na ogłoszenie kolejnej szyciowej zabawy.

Wiosna za oknem rozkwita mnóstwem barw i zapachów. Kusi słońcem i świergotem ptaków o poranku. Motywuje do działania. Wraz z jej nadejściem zaczyna nam się bardziej chcieć. Jednocześnie jednak, szczególnie w początkowej fazie obnaża efekty zimowych miesięcy w postaci zmęczonej cery i wymykających się spod kontroli tu i ówdzie krągłości ;). Zaczynamy tęsknić za wakacjami, słońcem, odpoczynkiem – w końcu wspomnienia minionych wakacji już dawno wyblakły, a na kolejne trzeba jeszcze chwilę poczekać. A tu przed nami wiosenne porządki, grządki, testy szóstoklasisty, matura, sesja na uczelni…
No istne szaleństwo.
Mamy więc coś na poprawę humoru. Obok diamentów i czekolady, która jak ostatnio wyczytałam – jest sałatką (czekolada to głównie kakao, kakao bierze się z kakaowca, który rośnie na drzewach, a drzewo to jakby nie patrzeć roślina J) - najlepszym przyjacielem kobiety jest nowy ciuch .

W związku z powyższym wszem i wobec ogłaszamy…

 baner do pobrania i umieszczenia na Waszych blogach, funpagach…


Tym razem na warsztat idzie SUKIENKA!

Zasady Wyzwania:
Szyjemy sukienkę dla siebie, córki, mamy, siostry, koleżanki, córki koleżanki, kuzynki, sąsiadki, szwagierki, bratowej, teściowej, babci, wnuczki…
Wieczorową, koktajlową, codzienną, do pracy, na plażę…
Mini, midi, maxi…
Kolor, faktura, fason, tkanina, dodatki…
                                                                    – pełna dowolność!

Czas realizacji zadania - 31 maja 2014 r.

……………………….

Zgłaszajcie się do zabawy, dzielcie pomysłami, wymieniajcie wykrojami, szyjcie, fotografujcie i publikujcie zdjęcia w założonym wydarzeniu, no i bawcie się przy tym cudnie!

Po zakończeniu wyzwania, na początku czerwca i tu na blogu pojawi się podsumowanie szyciowej zabawy, opatrzone oczywiście zdjęciami Waszych sukienek.

Mam nadzieję, że będzie ich całe mnóstwo. 

2 komentarze:

  1. Brzmi ciekawie, już nie mogę się doczekać pierwszych dzieł! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. pierwsze już powstają, jeszcze chwil kilka i będą tu zamieszczane :)

    OdpowiedzUsuń