środa, 11 listopada 2015

X Wyzwanie Szyciowe

Upalne lato za nami, mieniąca się dziesiątkami kolorów jesień też już odchodzi w dal. A przed nami równie piękna, jednak zdecydowanie mniej barwna zima. Nim jednak królowa śniegu okryje wszystko białym puchem, przymrozi nosy i policzki otulmy się ciepłymi wełnami, miękkimi polarami czy grubymi dzianinami. Pomalujmy szarość za oknem soczystymi kolorami, egzotycznymi  motywami czy zabawnymi aplikacjami.  


Z okazji 10. edycji naszej szyciowej zabawy mamy małą niespodziankę. Tym razem nasze wyzwaniowe zmagania wesprze sklep internetowy  www.tkaniny-hemmers.pl pełen tkanin, dzianin, dodatków  krawieckich i wykrojów.Co należy zrobić aby wziąć udział w zabawie?
Zasady są proste:

  1. Zgłosić chęć udziału w wyzwaniu dołączając do wydarzenia na fb.
  2. Zrobić i opublikować w wyzwaniu na fb zdjęcie tkanin/dzianin, dodatków przed przystąpieniem do realizacji zadania (przed skrojeniem).
  3. Uszyć ZIMOWY OTULACZ: ciepły płaszczyk, sukienkę na zimowe chłody, kolorową czapę z kominem, cieplutkie rękawice, bluzę z kapturem, portki na saneczkowe szaleństwa, domowe kapcie by stopy nie marzły w długie wieczory, kubraczek dla naszego pupila, mięciutki kocyk, dekoracje otulające dom na święta, itp., itd.
  4. Odpowiedzieć na pytanie – Wymień 3 korzyści jakie otrzymuje się składając zamówienia w sklepie internetowej www.tkaniny-hemmers.pl . Odpowiedzi należy szukać na stronie sklepu. 
  5. Odpowiedź wraz z danymi identyfikującymy uczestnika zabawy (dane pod jakimi publikujecie zdjęcie w wyzwaniu) należy przesłać na formularz kontaktowy zamieszczony na stronie głównej w pasku po prawej stronie poniżej banerow wyzwań naszego grupowego bloga http://szyjemywpoznaniu.blogspot.com/ 
  6. Opublikować  zdjęcie gotowej realizacji na tablicy wyzwania (w wydarzeniu na fb) maksymalnie do dnia 11.12.2015 roku.
  7. Spośród zgłoszonych prac zostanie wybrana najlepsza, której autor/ka otrzyma bon o łącznej wartości 120 zł na zakupy w sklepie internetowym www.tkaniny-hemmers.pl. W określonej kwocie należy uwzględnić koszt przesyłki - szczegóły TU (wysyłka do Polski 33 zł, czyli na zakup pozostaje - 87 zł).
  8. Każdy uczestnik może zgłosić do zabawy tylko jedną pracę, która zostanie poddana ocenie. Oceny prac i wyboru najlepszej dokona fundator kuponu - sklep internetowy www.tkaniny-hemmers.pl
  9. Uwaga aby wziąć udział w zabawie należy spełnić wszystkie ww warunki.
  10. Będzie nam miło, jeśli udostępnisz na swoim profilu/blogu informację o 10. Wyzwaniu Szyciowym.
                                                                                         ZAPRASZAMY! J

www.tkaniny-hemmers.pl
Po zakończeniu wyzwania – podsumowanie z publikacją zdjęć ukaże się na blogu. Jeśli posiadacie swoje prywatne blogi lub funpage na FB i chcecie podlinkować Wasze zdjęcia w podsumowaniu, proszę o dopisanie takiej informacji.

X jubileuszowe wyzwanie szyciowe czas zacząć!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz