piątek, 14 lutego 2014

Uszyj swoją walentynkę...

     Bez względu na to co kto myśli o tym amerykańskim święcie faktem jest, że wpisało się już ono w naszą rzeczywistość. 14 lutego na półkach sklepowych pojawiają się słodycze w kształcie serduszek, ulicami przemykają mężczyźni z czerwonymi kwiatami, z siatek wystają pudełka z czekoladkami, a kina i restaurację zapełniają się zapatrzonymi w siebie parami. I nawet jeśli ktoś uważa, że to komercja i dobry czas na zarobienie kilku dodatkowych groszy i że obdarowywać miłością należy na co dzień, a nie tylko od święta to i tak miło, gdy w ten dzień ktoś o nas pamięta i małym gestem podkreśla jak bardzo jesteśmy dla niego ważni.


     A ponieważ dla wielu z nas bardzo trudno wyrazić swoje emocje poprzez słowa i powiedzieć komuś „kocham” zachęcamy do wyrażenia tego - dającego siłę do mierzenia się z rzeczywistością uczucia – drobiazgiem od serca. Czekoladki – idą w biodra ;), kwiaty – choć piękne więdną, a uczucie zaklęte we własnoręcznie zrobionym upominku może co dzień, co spojrzenie przywoływać na myśl najpiękniejsze chwile.
     Miłość zaklęta w tkaninie? Dlaczego nie!
Zrób niespodziankę i uszyj coś całuśniego i do przytulania. „Coś” co wywoła przyjemne ciepełko na sercu i uśmiech na twarzy. „Coś” w kolorze ognistej czerwieni, a może w zniewalającym kolorze oczu ukochanego… (czerwona kiecka z przekazem „jestem Twoją Walentynką” może być, a jakże ;)).

     Na pewno macie „Coś” takiego! Publikujcie zdjęcia swoich prac na naszej FB grupie w wydarzeniu „Uszyj swoją walentynkę”. „Lajkujcie” te, które zdobędą Wasze uznanie. Najlepsza praca (najwięcej podniesionych kciuków do 21.02.br) - poza uznaniem wśród członków naszej grupy :) - zostanie wyróżniona nagrodą niespodzianką.
     Wynik oficjalnie ogłoszony zostanie na naszym najbliższym spotkaniu w Poznaniu (22.02.br) oraz na FB. Zdjęcia prac wraz z podsumowaniem wyników opublikowane zostaną również na blogu.

Dajcie się ponieść fantazji!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz